28.3.-29.3. 2015

 

MVK Bojkovice

 

Rok utekl velmi rychle a my jsme se opět zúčastnili krásné výstavy v krásném prostředí zámku Nový Světlov v moravských Bojkovicích.

Výstavu jsme pojali " rodinně " a reprezentovala nás Dituška ( Afrodité) a její vnouček Hooky ( Hunter Hook) a oba si vedli znamenitě !!!!!

Hooky se představil poprvé mezi dospělými kocoury a byl tam jeden z nejmladších - 10 měsíců mu bylo pouhé 3 týdny před výstavou, ale i přesto vybojoval po oba dva dny titul!!!

Dituška si vedla přímo znamenitě a po oba dva dny získala titul , v nominaci do BIS porazila ragdollí dámu a byla vyhlášená jako Best in show kočka kastrátka !!!! Od neděle se smí pyšnit nejen titulem Grandinteršampionka, kterého dosáhla za své chovné kariéry , ale i titulem Premiorka určeným právě pro kastrované kočičky.

 

Jsem na Ditušku i Hookyho velmi pyšná !!!!

 

Afrodité Amabile ex Arbor Vitae - 2x Ex1, 2x CAP, 2x nom, BIS a 2x BIS

Hunter Hook from Aurum Bohemica - 2x Ex 1 , 2x CAC

 

 

26.3.2015

 

Poslední volný kocourek z vrhu "I" - Ionas ( Jonášek) v atraktivním zbarvení modrý harlekýn . Jonášek je velmi milý, hravý kocourek, který miluje mávátka a malé míčky, se kterými je schopen předvádět až cirkusová vystoupení. Do nového domova by mohl odejít ihned. Pokud hledáte nového člena rodiny a Jonášek Vás zaujal, tak neváhejte a napište nám !!!

 

 

19.3.2015

 

Dnes je koťátkům z vrhu "J" přesně 5 týdnů a rostou nám téměř před očima.

 

 

14.3.2015

 

MVK Praha - hotel DAP

 

Naše letošní první výstava byla pro nás velmi úspěšná. Poprvé naše barvy hájila naše ruská kráska Isidora ve třídě koťátek, která získala báječný posudek a do kolonky celkový dojem jí pan posuzovatel Spijker napsal " very promising" - velmi nadějná. Po dlouhé době se na výstavu vrátila také naše téměř 6-ti letá zkušená matadorka Afrodité a dokázala, že ještě zdaleka nepatří do výstavního důchodu , získala krásný posudek, známku Ex 1, titul a nominaci do Best in show, ve které získala 1 hlas.

 

Isidora i Afrodité výborně reprezentovaly naší chovatelskou stanici a já jsem na ně patřičně pyšná !!

 

 

15.2.2015

 

Volná koťátka !!

 

Tito tři kouzelní uličníci si hledají nové domovy. Rádi by odešli tam, kde by na ně kromě mističek plných dobrot čekala i náruč plná lásky, kterou jsou připraveni svým lidem vrchovatou měrou vracet. Do nových rodin by koťátka mohla odcházet od poloviny měsíce března. Pokud se Vám některé z našich koťátek líbí, neváhejte nás kontaktovat!!

 

Ian- červený harlekýn - kocourek

Inó - červená harlekýnka - kočička

Ionas - modrý harlekýn - kocourek

 

 

11.2.2015

 

Máme koťátka !!!

 

Dnes v noci se nám narodila koťátka , na které jsme se velice těšili !!!

 

Maminkou se poprvé stala naše milovaná Folettka a pyšným tatínkem je Bacardi Laveritta . Mamince i koťátkům se daří dobře !!! Moc se z nich radujeme!! Velký speciální dík patří Věrce Roztočilové ( Werra pearl) za to, že mi umožnila toto spojení realizovat a v neposlední řadě i Bacardimu, že byl tomuto plánu tolik nakloněn.

 

 

3.2.2015

 

Přibližně v polovině měsíce února očekáváme koťátka z dlouho očekáváného spojení IC Folette Fee from Aurum Bohemica*CZ a Barardi Laveritta*PL. Na tato koťátka se již velmi těšíme !!

 

 

24.1.2015

 

Krásné narozeniny !!!!

 

Dnes slaví v plné síle své 7-mé narozeniny náš miláček Rikýsek !!!

Rikýsku, byl jsi můj první mývalí kocourek a vždycky Ti bude patřit velký kus mého srdce, protože i když po Tobě přišli ještě další kočičky a kocourci, tak ty jsi byl a vždycky budeš TEN PRVNÍ !!!!! Ještě spoustu spokojených, dlouhých, kočičích let !!! Moc Tě ,miluji !!!

 

 

16.1.2015

 

Naše miminka rostou před očima a pomalu začínají hledat nové rodiny, kde by byli milováni a opečováváni tak jako jsou nyní u nás.

Pokud by se Vám některé z našich koťátek líbilo, neváhejte nás kontaktovat.

Více info v sekci Koťátkaa

 

 

23.12.2014

 

Příjemné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok Vám všem !!!!

 

 

14.12.2014

 

Vítej doma, krásko !!!!

 

Dnes přiletěla z dalekého ruského města Irkutsk na Sibiři nová úžasná posila našeho mainecooního teamu - ISIDORA FAMILY STARS *RU

Isidora je mým velkým splněným snem mít doma typově krásnou stříbrnou želvovinovou kočičku. Děkuji Oxaně za tento stříbrný poklad !!

 

 

29.11.2014

 

Máme nová koťátka !!!!

 

Dnes se nám narodila 4 krásná koťátka. Máme 2 holčičky a 2 kluky, hrdými rodiči jsou Nelinka ( Annelise) a Georgík.

Více info již brzy v sekci " Koťátka "

 

 

9.11.2014

 

MVK Zdice

 

Hunter Hook from Aurum Bohemica - Ex 1

Erica Family Stars *RU - Ex 1, CAC + BIV

 

Tuto neděli jsme prožili na výborně zorganizované výstavě ve Zdicích, plné krásných, kvalitních soupeřů. Naše barvy tentokráte hájil náš malý Hooky a jeho maminka Erica, která se po delší " mateřské " pauze opět vrátila na výstavní mola a ihned zazářila, získala titul a navíc byla vyhlášená jako Best in Variety. Výstavy se též zúčastnila kočička z našeho chovu Gabby Goo from Aurum Bohemica, na kterou jsme též právem pyšní- v kvalitní konkurenci se neztratila, ze 3 koček, které bojovaly o stejný titul to byla nakonec ona , která titul získala a navíc společně se svým kocouřím partnerem Bacardim Laveritta zvítězila ve speciální soutěži o Nejkrásnější chovný pár výstavy !!!

 

 

22.10.2014

 

Na přelomu listopadu a prosince se velmi těšíme na koťátka naší krásné Annelise a Georga.

 

 

11.10.2014

 

MVK Brno - hotel Semilasso

 

Hunter Hook from Aurum Bohemica - Ex 1

 

Náš malý Hooky se zúčastnil své první výstavy a ve velké, kvalitní konkternci dalších krásných koťátek se neztatil a dostal známku Ex 1 a navíc krásný posudek od paní posuzovatelky Khaled, která mu do Posuzovatelkého listu napsala- Celkový dojem - úplně sladký !! :-) Hooky, jen tak dál !!!!

 

 

6.9.-7.9.2014

 

MVK Wiener Neustadt - Rakousko

 

Tento víkend jsme strávili na výstavě v Rakousku v areálu výstaviště ve Wiener Neustadt společně s našimi přáteli z CHS sibiřských koček Siberian Spirit a z CHS Werra Pearl, která zde prezentovala s velkým úspěchem naše dva odchovy. Byl to velmi vydařený víkend plný smíchu a zábavy, navíc se nám velice dařilo i výstavně - Folettka v sobotu získala svůj třetí CACIB a může se tak pyšnit titulem INTERNATIONAL CHAMPION ( nutno mít 3 tituly ze 2 států) a v neděli udělala první úspěšný krůček k dalšímu, ještě vyššímu titulu , navíc byla vyhlášena jako BEST IN VARIETY .

 

Folette Fee from Aurum Bohemica - 2x EX1 , 1x CACIB, 1x CAGCIB + BEST IN VARIETY

 

 

3.9.2014

 

Představujeme Vám naši novou posilu!!!

 

Hunter Hook from Aurum Bohemica - více info již brzo v sekci "Kocouři" .

 

 

30.8.-31.8.2014

 

MVK Karlovy Vary

 

O tomto víkendu jsme se s Folettkou zúčastnily věhlasné Mezinárodní výstavy v Karlových Varech. Měli jsme velkou radost protože Folettce se velmi dařilo a navíc jsme se zde po více jak 3/4 roku měli možnost setkat s Folettčiným bráškou Fredíkem, ze kterého za tu dobu vyrostl krásný , silný kocourek. Výstavy se účastnila i Folettčina sestřička Fran, která byla též velice úspěšná. Bylo to velmi milé " rodinné " setkání a věřím, že se v této sestavě opět někde brzo shledáme. 

 

Folette Fee from Aurum Bohemica - 2x EX1 + 2x CACIB

 

 

21.8.2014

 

Slavíme !!!!!!

Dnes je to přesně rok co se narodila naše milovaná Folettka.

Folettko, vše nej do dalších let, jsem šťastná, že Tě mám !!!

Velkou narozeninovou pusu posíláme i Folettčiným sourozencům - Franynce, Florence, Fredíkovi a Fabčovi !!! Všichni 4 našli úžasné domovy a máme radost, že jsme se všemi v kontaktu !!!

 

 

9. a 10.8.2014

 

MVK Boskovice

 

Tento víkend jsme strávili na naší oblíbené "boskovické" výstavě, kterou jsme navštívili již po čtvrté. Folettce se velmi dařilo a získala krásné posudky a 2x EX 1 a 2x CAC a od neděle se smí pyšnit titulem CHAMPION !!!! Folettko, jsem na Tebe moc pyšná !!!

 

 

5.8.2014

 

Krásné narozeniny !!!!!

 Naše báječná Dituška slaví své 5-té narozeniny !!!

 

Díťulko, vše nej a ještě spoustu dlouhých , spokojených kočičích let !!! Moc tě miluji !! Narozeninové přání posíláme i všem 4 Dituščiným bráškům !!

 

 

1.8.2014

 

V těchto parných dnech naše kočičky velice rády využívají venkovní volieru, kde mají možnost se ochladit na trávě a schovat se do stínu pod keře.

 

 

28.7.2014

 

IP Ulla Usaya Hairy Majesty

 

Dnes slaví naše milovaná Ullinka své 7-mé narozeniny. Miláčku, ještě spoustu spokojených kočičích let, ještě spoustu " Ullích úletů " a prosím tě, neměň se, protože právě takovou jaká jsi s Tvými náladami a Tvými nápady tě moc a moc miluji !!

 

 

20.7.2014

 

Pro naše kočičky jsme vybudovali nový vchod- okénko do voliery, takže teď mohou chodit na čerstvý vzduch jak se jim jen zlíbí. Za velkou pomoc při budování okénka moc děkuji kamarádům Vénovi ze Siberian Spirit a Martinovi z Verra pearls. Kluci díky, bez Vás by " díra " ještě nebyla :-)) !!!!

 

 

14.7.2014

 

Naše krásky Folettka a Nellinka si vyzkoušely role profesionálních modelek a společně se svými "dvounohými kolegyněmi" se zúčastnily focení pro novou reklamní kampaň na krmivo a pochoutky pro kočičky Brit.

 

 

6.7.2014

 

Všechna koťátka z vrhu "H" již našla nové, báječné domovy.

 

 

29.6.2014

 

MVK Brno

 

Poslední červnovou neděli jsme strávili v Brně na Mezinárodní výstavě a byla pro nás velmi úspěšná .

 

Tentokráte naše barvy hájila Folettka- poprvé jako dospělák - (10 měsíců jí bylo pouhý týden před výstavou ) a svou výstavní premiéru zde měl i kocourek Gogánek ( Giorgio).

Z vrhu "G" ovšem nebyl jediný - byla zde s Věrou i jeho velmi nadějná krásná sestřička Gábinka ( Gabby Goo) a společnost jí dělala Editka ( Edith Esméé) ( stejně jako Folettka poprvé ve třídě dospělých )a svou českou výstavní premiéru si zde odbyl i Věřin kocourek Bacardi Laveritta*PL.

 

A jak jsme dopadli ???

 

Folette Fee from Aurum Bohemica - Ex1 , CAC + Best in Variety

Giorgio from Aurum Bohemica - Ex 1 + nominace do Best in show ( kotě 4-7 měsíců)

Gabby Goo from Aurum Bohemica - Ex 1 + Best in Variety + nominace do Best in show (kotě 4-7 měsíců)

Edith Esmée From Aurum Bohemica - Ex 1 + CAC

Bacardi Laveritta - Ex 1 + nominace do Best in show ( kotě 7-10 měsíců )

 

Moc děkuji Věře a Martinovi za milou společnost

a za super prezentaci našich odchovů!!!

 

 

16.6.2014

 

Náš miláček George oslavil své 4 narozeniny !!!

Georgíku, vše nej, moc pro nás znamenáš !!!

 

 

5.6.2014

 

Představujeme Vám naše nová koťátka z vrhu "H"

 

Hrdými rodiči jsou Erička a Dexter.

Více info o koťátkách v sekci "Koťátka".

 

Pro zobrazení klikněte na obrázek:

 

 

23.5.2014

 

Kočičky z naší chovatelské stanice se stali " tvářemi " nového superprémiového

krmiva dováženého z Velké Británie zn.Annelise.

 

Výhradním distributorem je www.kockarium.cz

 

 

 

18.5.2014

 

Naše krásná Nelinka slaví své 3. narozeniny!!!

 

Nelinko, vše nej a ještě spoustu spokojených kočičích let, moc tě milujeme!

Přání posíláme i všem 6-ti Nelinčiným bráškům!!!

 

 

 

4.5.2014

 

Poslední volný kocourek z vrhu G

 

Kocourek Giorgio - zvaný Gogo - Gogánek čeká na tu svou "nej" rodinu, kam je již připraven odejít. Gogo je velmi hravý, milý kocourek, který od své nové rodiny očekává dlouhé hraní si s mávátky a míčky , mističky naplněné dobrotami a plnou náruč lásky, kterou svým " dvounožcům" bude vrchovatou mírou vracet.

 

 

  

 

2.5.2014

 

Máme nová koťátka

 

Dnes se nám narodila první dlouho očekávaná koťátka Dextříka a Eričky.

Více info později.

 

 

  

 

25.4.20144

 

Volná koťátka !!

 

Kocourci Gigi a Gogo jsou připraveni odejít do nových domovů, kde by byli milováni a rozmazlováni tak jako jsou nyní u nás !!!

 

 

 

 

23.4.2014

 

Všechno nejlepší k narozeninám !!!!

 

Dnes slaví naše kráska Erička své druhé narozeniny !!

Erí, ještě spoustu dlouhých spokojených kočičích let !!! Moc tě milujeme !!!!

 

 

 

21.4.2014

 

Veselé Velikonoce Vám všem !!!!!

 

 

 

13.4.2014

 

Tento víkend jsme strávili na Mezinárodní výstavě koček v Hradci Králové. a byl pro nás velmi úspěšný. Franynka získala svůj první ( a my doufáme, že ne poslední :-) ) pohár vítězů v Best in show v kategorii Juniorů 7-10 měsíců.

 

Fran Fine from Aurum Bohemica - 2x Ex1, 2x nom, bis and BIS

Folette Fee from Aurum Bohemica - 2x Ex 1, nom. bis

Edith Esmée From Aurum Bohemica - 2x Ex 1

 

Jsme na naše holčičky opravdu pyšní !!!!

 

 

 

25.3.2014

 

Gogo, Ginuška a Gigi

 

Tato tři koťátka z vrhu G ještě stále hledají ty své NEJ nové rodiny !!!

 

 

 

 

22.3.-23.3. 2014

 

MVK Bojkovice -zámek Nový Světlov

 

 

 

 

Zúčastnili jsme se s našimi holčičkami výstavy v krásném prostředí zámku Nový Světlov a i když patřily ve své kategorii koťat 7- 10 měsíců k nejmladším ( Franynce a Folettce bylo 7 měsíců pouhý jeden den před výstavou a Editce týden před výstavou) opět ukázaly, že se ani v konkurenci starších kočiček neztratí a získaly báječná ocenění .

 

Edith Esmée from Aurum Bohemica - 2x Ex 1 + 2x nominace do BIS

Fran Fine from Aurum Bohemica - 2x Ex 1 + 2x nominace do BIS

Folette Fee from Aurum Bohemica - 1x Ex1 , 1x Ex2

 

Holčičky byly chválené i za přípravu a to je zásluha především Věry Roztočilové- majitelky Editky a Franynky . Moc děkuji za jejich super prezentaci !!!

 

1.3.2014

 

Koťátka nám rostou jako z vody!

 

 

 

16.2.2014

 

MVK PRAHA

 

  

 

Naše první letošní výstava se nám opravdu vydařila - naše barvy tentokrát hájila mládež - ve třídě koťátek 4-7 měsíců se poprvé představily naše 3 holčičky a ve velké a kvalitní konkurenci se neztratily.

 

Fran Fine From Aurum Bohemica - Ex + nom, Bis

Folette Fee from Aurum Bohemica - Ex 1

Edith Esmée from Aurum Bohemica - Ex 1

 

Velké díky patří nové majitelce Franynky a Editky Věře Roztočilové za jejich super prezentaci !!!

 

1.1.2014

 

Přímo na Nový rok se Nelince a Georgovi narodilo 5 krásných koťátek,

máme 3 kluky a 2 holčičky !

 

Pro zobrazení klikněte na obrázek:

 

 

25.12.2013

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KOČKODÁREK...

 

 

... ROBO RYBA  

 

23.12.2013

 

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VÁM VŠEM...

 

  

 

24.11.2013

 

MVK Lysá nad Labem

 

 

 

Dexterovi se jeho první výstava moc povedla a získal krásný posudek a EX1 - CAC -

  

 

10.11.2013

 

Náš překrásný ELVIS hledá novou rodinu...

 

 

  

 

09.10.2013

 

Představujeme Vám naši novou hvězdu...

 

 

Dexter from Aurum Bohemica

  

 

01.10.2013

 

Představujeme Vám naše nová miminka....

 

 

 

05.08.2013

 

Naše Dituška oslavila své 4. narozeniny

 

 

Všecko nejlepšíííííí...

 

 

28.07.2013

 

Mezinárodní výstava BRNO - 30.6.2013

 

 

George Washington of Baydar*DE - CACS

... a je opět o krok blíže k titulu SC

 

 

28.07.2013

 

V naší chovatelské stanici očekáváme koťátka...

 

   

 

Více informací BRZY

 

28.07.2013

 

Ullince je 6 let!!!

 

 

Miláčku Ullíšku, ještě spoustu dlouhých šťastných kočičích let, ještě spoustu "Ullích úletů" a buď pořád taková, jaká jsi, protože právě takovou tě moc milujeme!

 

03.07.2013

 

Náš Dexter nám roste do krásy...

 

 

 

 

16.06.2013

 

        

 

Náš BIG BOSS GEORGE slaví své 3. narozeniny.

Georgínku, miláčku, vše nej do dalších let...

 

18.05.2013

 

Naše báječná Nelinka slaví své 2. narozeniny

 

        

 

Nelinko, byla jsi to první koťátko z našeho chovu, které s námi zůstalo a věřím, že spolu prožijeme ještě spousty nádherných let. Moc pro nás znamenáš!

 

VŠE NEJLEPŠÍ PŘEJEME I VŠEM ŠESTI BRÁŠKŮM

 

23.04.2013

 

Naše ruská krasavice Erika slaví své první narozeniny...

 

 

KRÁSNÉ NAROZENINY, vše nej a co nejvíc spokojených kočičích let s námi!

MILUJEME TĚ

 

22.04.2013

 

MVK KARLOVY VARY

 

 

Našemu Big Bossovi Georgovi se podařil fantastický comeback! Po více než roce a půl výstavní přestávky (kdy ladil formu na nejvyšší titul), zabodoval hned na první výstavě, a v obrovské konkurenci získal:

2 x EX 1, 2 x CACS, BIV total

&

3. místo v hlasování návštěvníků výstavy o nejkrásnější kočku

 

GEORGI, MOC DĚKUJEME

 

15.03.2013

 

Naše malá "mimi" školka...

 

 

06.03.2013

 

Miminka z vrhu C - všichni již našli své nové rodiny

 

 

 

10.02.2013

 

Naši dva kluci rostou jako z vody. Deryl již našel svou rodinu a Dexter, tam jsme nemohli jinak a zůstává s námi.

 

 

 

26.01.2013

 

Představujeme Vám naše dva kloučky - Dextera a Deryla.

Tito úžasňáci se narodili naší Ditušce přímo na Silvestra.

Byl to opravdu šťastný Nový rok.

 

 

23.01.2013

 

HAPPY BIRTHDAY, DEAR RICKY...

 

 

Čas rychle běží a můj miláček Rikýsek slaví své páté narozeniny. Rikýsku, ještě hodně spokojených kočičích let! Byl jsi můj první "mýválek" a vždycky budeš, moc tě miluji!

 

15.01.2013

 

Náš vrh B slaví své první narozeniny...

 

 

!!! VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!

 

07.01.2013

 

MÁME KRÁSNÁ KOŤÁTKA ...

 

 

 

VÍCE INFORMACÍ V SEKCI "KOŤÁTKA"

 

24.12.2012

 

VESELÉ VÁNOCE PŘEJEME VŠEM KOČKOMILCŮM A NAŠIM PŘÁTELŮM

 

 

 

10.10.2012

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ÚSTÍ NAD LABEM

6.10.2012 - 7.10.2012

 

 

IC AFRODITÉ AMABILE EX ARBOR VITAE*CZ

2 x Ex 1, 2 x CAGCIB

 

 

NAŠE DITUŠKA JE OD DNEŠNÍHO DNE

 

. . : :  GRANDINTERCHAMPION : : . .

 

10.09.2012

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ŽILINA - SK

 

 

IC AFRODITÉ AMABILE EX ARBOR VITAE*CZ

2 x Ex 1, 2 x CAGCIB, BIV TOTAL

 

 

ERICA FAMILY STARS*RU

2 x Ex 1, nom. BIS

 

Obrovský úspěch - moc gratulujeme!!!

 

26.08.2012

 

DNES PŘILETĚLA Z VELIKÉ DÁLKY NAŠE NOVÁ HVĚZDA

 

 

 

ERICA FAMILY STARS*RU

 

 ! ! ! VÍTEJ DOMA, KRÁSKO ! ! !

 

11.08.2012

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA BOSKOVICE

 

 

 

Ch Annelise Adorable d´Aurum Bohemica*CZ

1 x Ex 1, CACIB

 

NAŠE NELLINKA JE OD DNEŠNÍHO DNE

 

. . : : INTERNATIONAL CHAMPION : : . .

 

05.08.2012

 

NAŠE FANTASTICKÁ DITUŠKA SLAVÍ SVÉ 3. NAROZENINY

 

 

 

VŠE NEJLEPŠÍ, DITY, MÁME TĚ MOC RÁDI...

 

28.07.2012

 

DNES SLAVÍ NAŠE KRÁSNÁ ULLINKA SVÉ 5. NAROZENINY

 

 

 

VŠE NEJLEPŠÍ, ULLÍŠKU, AŤ TU JSI S NÁMI JEŠTĚ DLOUHÁ LÉTA...

 

16.06.2012

 

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA VINIČNÉ - SK

 

 

 

Ch Annelise Adorable d´Aurum Bohemica*CZ

1 x Ex 1, CACIB

 

16.06.2012

 

Náš super boy George slaví dnes své 2. narozeniny...

 

 

 

Čas neskutečně letí! Georgi, přejeme TI VŠE NEJLEPŠÍ!!!

 

 

14.06.2012

 

Naše Dituška ladí formu a již brzy můžeme čekat její comeback na výstavní mola!!!

 

 

 

IC Afrodité Amabile ex Arbor Vitae*CZ

 

 

12.06.2012

 

Mezinárodní výstava koček

 

Příbram

 

 

 

Ch Annelise Adorable d´Aurum Bohemica*CZ

1 x Ex 1, CACIB

 

 

19.05.2012

 

Mezinárodní výstava koček

 

Praha

 

Velkou radost nám udělali naše odchovy - Bigi ani Angie se na pražské výstavě neztratili a i když žijí jako mazlíčci - zabodovali!
 

 

Alexander Adorable d´Aurum Bohemica

Ex1, CAP + nom. BIS


Blue Angel from Aurum Bohemica

Ex 1 (3 - 6 měsíců) + nom. BIS

 

 

. : GRATULUJEME : .

 

18.05.2012

 

Miminka z vrhu A slaví své první narozeniny...

 

 

... přejeme VŠE NEJLEPŠÍ!!!

 

 

14.05.2012

 

Mezinárodní výstava koček

 

Most

 

 

Nellinka po oba dny získala CAC v nelehké konkurenci tří koček

a stala se tak CHAMPIONEM

 

 

Annelise Adorable d´Aurum Bohemica*CZ

2 x Ex 1, 2 x CAC

 

Blue Angel from Aurum Bohemica*CZ

Ex 1, BIV total

 

 

10.04.2012

 

Všechna naše koťátka mají již nové domovy...

 

 

... přejeme jim šťastný a spokojený život!!!

 

 

25.03.2012

 

Mezinárodní výstava koček

 

Ústí nad Labem

 

 

Nellinka získala svůj první CAC a také nominaci do BIS

 

 

Annelise Adorable d´Aurum Bohemica*CZ

 

 

03.03.2012

 

Mezinárodní výstava koček PRAHA

 

Ullinka získala poslední potřebný CAPIB a dosáhla tak tím titulu INTERPREMIOR!

Vzhledem k tomu, že Ullinka zrovna výstavní ruch nemiluje, byla tato výstava její poslední a nyní si již bude zaslouženě užívat výstavního "důchodu" ve společnosti své mladé chovatelky Gábinky.

 

 

IP Ulla Usaya Hairy Majesty*CZ

 

7 výstav - 6 x Ex1, 4 x nom. BIS, 2 x BIS

1 x  vítěz speciální soutěže pro mladé chovatele (z 10ti dalších koček všech plemen)

 

29.02.2012

 

S hrdostí Vám představujeme naše miminka - VRH B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací ZDE

 

23.01.2012

 

 

Můj miláček Rikýsek slaví své 4. narozeniny!

Rikýsku, vše nej do dalších kočičích let!!!

 

20.01.2012

 

 

Narodila se nám úžasná koťátka!

Více informací již brzy!

 

24.12.2011

 

 

 

02.12.2011

 

Pro našeho ARAMISka hledáme novou rodinu...

 

 

 

Ze zdravotních důvodů musela budoucí majitelka zrušit rezervaci a tak je náš Aramisek opět volný.

Pokud se Vám náš chlapeček líbí, neváhejte nás kontaktovat!!!

 

 

01.12.2011

 

Představujeme Vám naši novou hvězdu...

 

 

ANNELISE ADORABLE D´AURUM BOHEMICA

 

 

 

01.12.2011

 

NÁŠ GEORGE JE ...

 

 

GRANDINTERNATIONAL CHAMPION

 

 

 

31.10.2011

 

SVĚTOVÁ VÝSTAVA KOČEK

POZNAŃ 2011

 

 

31.10.2011

 

Mezinárodní výstava koček

Banská Bystrica

 

 

IC George Washington of Baydar*DE

2 x Ex1, 2 CAGCIB

 

--------------------------

 

IC Afrodité Amabile ex Arbor Vitae*CZ

2 Ex 1, 2 x CAGCIB, BIV total, nom. BIS

 

--------------------------

 

 ♥ ♥  GRATULUJEME ♥ ♥ ♥

 

 

22.09.2011

 

Mezinárodní výstava koček - Ústí nad Labem

 

 

 

CH George Washington of Baydar*DE

2 x Ex1, 1 x CACIB, 1 x CAGCIB

 

♥ ♥ ♥ Náš George je nyní FIFe INTERCHAMPION ♥ ♥ ♥

 

--------------------------

 

IC Afrodité Amabile ex Arbor Vitae*CZ

CAGCIB

+ skvělý posudek, kdy posuzovatelé žasli nad jejím super divokým výrazem

 

-------------------------------------------------------------------

 

 

Gallateia Gante of Arbor Vitae*CZ

2 x Ex1, nom. BIS (1 hlas - vítěz 3 hlasy)

 

--------------------------

 

Falstaff Oli of Arbor Vitae*CZ

2 x Ex1, nom. BIS

 

--------------------------

 

 ♥ ♥  MOC GRATULUJEME ♥ ♥ ♥

 

06.09.2011

 

Mezinárodní výstava koček - Žilina (SK)

 

 

ARAMIS - při BEST IN SHOW

 

 

 

Aramis Adorable d´ Aurum Bohemica*CZ

2 x Ex1, nom. BIS (v BIS z pěti koťat získal 2 hlasy, vítěz hlasy 3)

 

--------------------------

 

George Washington of Baydar*DE

2 x Ex1, 2 x CACIB

 

--------------------------

 

Falstaff Oli of Arbor Vitae*CZ

2 x Ex1, BIV total, 2 x nom. BIS, 2 x BIS, BOB 2, BOB 1

 

--------------------------

 

Bellatría Beatum ex Arbor Vitae*CZ

2 x Ex1, 2 x CAGCIB, nom. BIS

 

--------------------------

 

Cherie of Cape Cod*CZ

2 x Ex1, BIV, 2 x nom. BIS

 

--------------------------

 

 ♥ ♥ MOC GRATULUJEME ♥ ♥ ♥

 

25.08.2011

 

Výstava BOSKOVICE

 

George Washington of Baydar*DE - CAC...

 

... a stal se z něho FIFé CHAMPION

 

♥ ♥ ♥ MOC GRATULUJEME ♥ ♥ ♥

 

09.08.2011

 

Všechna naše koťátka již našla nové budoucí rodiny...

 

 

KRÁSNÁ KOŤÁTKA

(DVA ČERNÉ KLUKY MRAMORÁČKY)

MAJÍ U NAŠICH PŘÁTEL V CHOVATELSKÉ STANICI

ARBOR VITAE

 

05.08.2011

 

 

NAŠE NEJMILOVANĚJŠÍ DITUŠKA MÁ DNES 2. NAROZENINY!!!

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, DÍŤO!!!

 

28.07.2011

 

 

NAŠE ULLINKA SLAVÍ SVÉ 4. NAROZENINY!!!

 

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, ULLÍŠKU, MILUJEME TĚ!

 

19.07.2011

 

 

Pro našeho nádherného Aramise hledáme stále tu pravou rodinu!!!

 

Pokud se Vám náš chlapeček líbí, neváhejte nás kontaktovat!

 

 

18.07.2011

 

Mezinárodní výstava koček

Ústí nad Labem

 

 

 

George Washington of Baydar*DE - Ex 1, CAC, BIV

 

06.07.2011

 

 

Náš fantastický Aramisek je posledním z našich koťátek, který ještě hledá skvělou a milující rodinu!!!

 

Pokud se Vám náš chlapeček líbí, neváhejte nás kontaktovat!

 

 

16.06.2011

 

Dnes slaví náš milovaný Georgík své první narozeniny!

Zlatíčko, všechno nej a ať s námi prožiješ ten nej kočičí život!

 

 

 

09.06.2011

 

Představujeme Vám naše úžasná koťátka - vrh A

 

 

18.05.2011

 

 

Více informací již brzy...

 

20.04.2011

 

 

Veselé Velikonoce!!!

 

19.04.2011

 

MVK Hradec Králové

 

a náš další skvělý úspěch...

 

 

 

GEORGE WASHINGTON OF BAYDAR*DE

 

2x V1, BIV, nom. BIS

 

 

ULLA USAYA HAIRY MAJESTY*CZ

 

CAPIB

 

22.03.2011

 

MVK Uherské Hradiště

 

a náš skvělý úspěch...

 

 

 

Náš úžasný GEORGE WASHINGTON OF BAYDAR*DE ukázal,

že je opravdovou hvězdou!!!

 

V1, BIV total, nom. BIS

+

nominace do speciální soutěže high white koček

 

 

01.02.2011

 

Dnes jsme spustili naše nové webové stránky! Doufáme, že zde strávíte příjemné chvíle a naleznete tu všechny informace o našem chovu i o nás samotných!

 

 

 

 

Aurum Bohemica*CZ

Monika Netolická

info@aurum-bohemica.cz